Homeopātiskie līdzekļi traumu ārstēšanai

Viens no aktuālākajiem tematiem vasarā ir traumas. Homeopātiskie līdzekļi ir graudiņu vai pilienu veidā, kurus lieto iekšķīgi, un ir arī ārīgi lietojamās zāļu formas - ziedes, šķīdumi. 

 

Piedāvājam ieskatu no izcilās latviešu ārstes homeopātes Rasmas Kalniņas grāmatas “Homeopātiskais mājas ārsts”, kurā var iepazīties ar homeopātisko zāļu līdzekļu klāstu traumu ārstēšanai (iekšķīgi, ārīgi).

 

Homeopātiskie līdzekļi traumu ārstēšanai iekšķīgai un ārīgai lietošanai

 

Arnica D3 – Arnica montana – kalnu arnika

Deva: pa 5 pilieniem ik pēc 2 stundām iekšķīgi un ārīgi, lietot kompreses vai arī ik pa laikam apslapināt traumēto vietu. Šo līdzekli ieteicams dzert arī pēc zoba izraušanas, tas noņem sāpes, samazina asiņošanu.

 

Ledum D3 – Ledum palustre – purva vaivariņš

Labi der pēc Arnica lietošanas. Ārīgi izmanto kompresēm, atšķaidot ar ūdeni (1:10).

Deva: pa 10 pilieniem 3 reizes dienā.

 

Symphytum D3 – Symphytum officinale – ārstniecības tauksakne

Veicina kaulu lūzumu saaugšanu. Ieteicams lietot kopā ar Arnica D3 4-6 nedēļas. Ja bojāta kaula plēve, labi noņem sāpes, pievienojot klāt vēl Ruta D3.

Deva: pa 10 pilieniem 2-3 reizes dienā.

 

Calendula D3 – Calendula officinalis – kliņģerīte 

Derīgs brūcēm, veicina dzīšanu un mazina sāpes. Ārīgi lieto brūču notīrīšanai, atšķaidot ar siltu, vārītu ūdeni (1:10). Sastrutojumiem lieliski palīdz karstas vanniņas ar kliņģerīšu tēju vai tinktūras atšķaidījumu 1-2 reizes dienā.

Deva: pa 10 pilieniem 2-4 reizes dienā.

 

Echinacea D4 – Echinacea angustifolia – šaurlapu ehinaceja

Palīdz ātrāk sadzīt ievainojumiem. Sevišķi ieteicams apdegumu un strutojošu brūču ārstēšanai. Ārīgi lieto atšķaidot ar siltu, vārītu ūdeni (1: 10) kā vanniņas, brūču notīrīšanai.

Deva: pa 10 pilieniem 2-3 reizes dienā.

 

Neatradi aprakstu to traumu ārstēšanai, kādu meklēji? Ieskaties on-line homeopātisko zāļu krātuvē:

Homeopātiskie līdzekļi traumu ārstēšanai http://homeopatiskaszales.eu/lv/traumu-arstesana.html

 

Svarīgi! 

Šis ir tikai ieskats biežāko līdzekļu izmantošanā. Precīzai līdzekļu piemeklēšanai ir nepieciešams sazināties ar farmaceitu vai ārstu-homeopātu un veikt atbilstošas analīzes, ja nepieciešams! 

Uzgaidiet... loading