Kā angīnu ārstē homeopātijā

Angīna - skolas laikā šis vārds ļoti bieži nozīmēja ilgstošu palikšanu mājās un atbrīvojumu no sporta uz pāris nedēļām.

Ne par velti - angīna ir lipīga un jebkuram tās slimniekam rekomendē gultas režīmu vismaz nedēļas garumā.

 

Ģimenēm ar bērniem, kas atbalsta dabisku dzīvesveidu, grūtniecēm un citiem interesentiem šajā laikā aktualizējas jautājums. Ja pats vai kāds no ģimenes saslimis, kā angīnu ārstēt dabiski?

 

Piedāvājam ieskatu, kā angīnu ārstē homeopātijā.

Izpēti, pēc kādiem simptomiem ārsts var izrakstīt konkrētus homeopātiskos līdzekļus, kā arī par kādiem līdzekļiem interesēties pie ārsta-homeopāta vai aptiekā.

 

Kā angīnu ārstē homeopātijā

 

Simptomi: akūts iekaisums, sausas, sarkanas gļotādas, sauss klepus, galvā asins pieplūdums ar klauvējošām sāpēm, sāpes ausīs, paaugstināta temperatūra, svīšana.

Belladonna D3 – Atropa Belladonna – vilkoga. Deva: pa 10 pilieniem ik pēc 2 stundām

Simptomi: izteikti pietūcis rīkles gals un mandeles, tajās deg un dur. Aukstu rijot, kļūst vieglāk. Slāpju nav. Maz urīna. Slimībai smagāka forma nekā iepriekšminētajai. Rīkles gals sākumā sārts, vēlāk pietūkums kļūst bāls. Apgrūtināta elpošana.

Apis D3-D4 – Apis mellifica – bites. Deva: pa 5 pilieniem ik pēc 2 stundām.

Simptomi: sākoties sastrutojumam mandelēs, tajās redzami strutu korķi. Rīkles galā skabargas sāpes. Slimniekam gribas skābus, vircotus, asus ēdienus. Stāvokli izteikti uzlabo silti apliekamie, kakla skalošana.

Hepar sulfur D4 – Hepar sulfuris calcareum – kalcija sulfīds

Veicina ātrāku strutu attīrīšanos. Deva: pa 1 tabletei ik pēc 1-2 stundām. Ieteicams lietot pārmaiņus ar Merc. sol. D6.

Simptomi: mandeles visu laiku palielinātas, lai gan starp saasinājumiem it kā netraucē. Angīna bieži atkārtojas.

Silicea D4 – Acidum silicieum – kramskābe. Deva: pa 1tabletei 3 reizes dienā. Vēlams vienlaicīgi starplaikos dot Silicea D4 kopā ar Barium carb. D4, katru 2 reizes dienā, ilgstoši.

Simptomi: mandeles pietūkušas, iekaisušas, vienlaicīgi sekrēts no deguna – staipīgi, diegveida izdalījumi ar asinsstīdziņām. Degunā bieži kā ”štancētas” čūliņas. Sāpīgs spiediens uz deguna sakni, kreveles degunā. Pašsajūta pasliktinās aukstumā, labāk svaigā gaisā siltumā

Kalium bichromicum D6 – bihromskābais kālijs Ieteicams akūtu un hronisku mandeļu iekaisumu ārstēšanai. Deva: pa 10 pilieniem 3 reizes dienā

Kakla skalošanai – kliņģerīšu, kumelīšu, salvijas tinktūra (pa 20 pilieniem uz glāzi silta ūdens, 4-6 reizes dienā). Strutainie aplikumi lieliski notīrās, skalojot ar sāls ūdeni.

Uzgaidiet... loading