Homeopātija vīriešu veselībai

Pēc pieredzes, vīrieši vairāk ir tendēti līdz pēdējam noturēties bez ārsta palīdzības vai medikamentu lietošanas - “labāk paciešu, ar laiku paliks labāk”.  

Tomēr par veselību ir jārūpējas. Šajā blogā vari iepazīties, kā homeopātija var līdzēt aktuālākajām tēmām vīriešu veselībā.

 

1 Stress un emociju apvaldīšana

Ļoti bieži vēl mūsdienās vīrieši ir audzināti kā dzimums, kuriem emocijas ir jāapspiež. Līdz ar to, bieži vīriešus piemeklē kaites, kas saistītas ar nervu, emocionālo saspīlējumu ķermenī.

Piemēram, trauksmainiem, nemierīgiem vīriešiem, kuri tiecas visā vainot citus un agresīvi dusmoties, var palīdzēt homeopātiskās zāles, kuru sastāvā ir Arsenicum - arsēnpaskābe, baltais arsēna oksīds.

Lielas prāta spriedzes, sēru vai lielas vainas apziņas māktiem vīriešiem - Ignatia.

Ar tieksmi kritizēt, tieksmi uz nepacietību, bezmiegu, ko bieži saista ar pārstrādāšanos Nux vomica 6 – vemjamais rieksts.

 

2 Hemoroīdi

Bieži rodas no lielas darba slodzes un stresa, smagumu celšanas, smēķēšanas un liekā svara. Ne tikai birojā strādājošiem vīriešiem, arī šoferiem šī ir bieži izteikta slimība.

Piemēram, Hemoroīdiem ar niezi, dedzināšanu, kas var viegli sākt asiņot - derēs zāles, kuru sastāvā ir Nux vomica.

Hemoroīdiem, kas pēc vēdera izejas deg kā ugunī; kad stāvoklis pasliktinās naktī un aukstumā, labāk paliek siltumā; parasti ir caureja ar lielu vājumu pēc vēdera izejas - Arsenicum album D6-6

Asiņojošiem hemoroīdiem ar stipru niezi, bieži ilgstoši aizcietējumi ar veltīgu dzīšanos. Vēders urkšķ un burkšķ, vairāk lejasdaļā, kreisajā pusē - Lycopodium jeb plakanais staipeknis.

 

3 Reproduktīvā veselība

Homeopātija var palīdzēt prostatas un seksuāla rakstura kaitēm. Pāris zāļu sastāvdaļas, kuras ir izplatītākās vīriešu reproduktīvās veselības ārstēšanai - Conium maculatum – plankumainais suņstobrs; Ignatia amara – svētā Ignācija ugunis; Lycopodium plakanais staipeknis. Tomēr šie jautājumi parasti ir īpaši atkarīgi no individuālā gadījuma - personības, ieradumiem, rakstura, dažreiz pat matu un acu krāsas, tāpēc iesakām vērsties pie ārsta-homeopāta, lai sasniegtu labākos rezultātus un līdzsvarotu ķermeņa veselību.

 

Ņem vērā, ka šī informācija ir vispārīga un bez ieteicamajām devām. Precīzākus dabiskos medikamentus un to devas izrakstīs ārsts-homeopāts individuālā vizītē.

Uzgaidiet... loading