Homeopātiskie līdzekļi gripas un drudža ārstēšanai

Lai arī cik ļoti Tu sekotu līdzi veselības profilaksei, dažreiz gripa gluži vienkārši nogāž no kājām. Ne par velti  - tas ir diezgan viltīgs, katru gadu mainīgs vīruss, kas izplatās vēja ātrumā.

Ja Tevi vai Taviem ģimenes locekļus noķērusi gripa, bērnam temperatūra ir ļoti augsta, nekavējoties jāķeras pie tās ārstēšanas.

 

Kā gripu ārstē homeopātijā?

 

Vairums saaukstēšanās slimību, tāpat kā citas iekaisuma slimības, sākas ar drudzi.

Arī lielākajai daļai bērnu slimību sākumā ir drudzis. Tāpēc homeopātiskie līdzekļi gripas un drudža ārstēšanai var būt līdzīgi vai papildināt viens otru.

 

Kā jebkurā ārstēšanā ar homeopātiskajām zālēm, gripas simptomi vai drudža simptomi un izpausmes katram cilvēkam var atšķirties. Tāpēc arī homeopātiskās zāles piemeklē pēc atsevišķām izpausmēm, cilvēka rakstura, vecuma un citām atšķirībām.

 

Homeopātiskie līdzekļi gripas un drudža ārstēšanai

 

Camphora Rubini – 50% kampara spirta šķīdums Derīgs pašā gripas sākuma periodā un profilaktiski. Parasti novērš gripas tālāko attīstību.

Simptomi: āda bāla, vēsa, auksti sviedri, iekšējs karstums, bet negrib apsegties. Lielas slāpes. Labāk izsvīst dziļā miegā.

Deva: profilaktiski aukstā gadalaikā (no rīta pa 3-5 pilieniem uz cukura graudiņa), kā arī parādoties pirmajām gripas pazīmēm: pa 5 pilieniem ik pēc ½-2 stundām uz cukura graudiņa.

Causticum 6 – Causticum Hahnemanni – dzēstie kaļķi, kas izšķīdināti kālija nitrātā

Ieteicams, ja slimība ieilgusi. Jālieto ilgstoši.

Simptomi: iekaisums galvenokārt augšējos elpošanas ceļos ar sausu klepu un stipru aizsmakumu, it sevišķi no rīta kakls ļoti sāpīgs, sāpju dēļ gandrīz neko nevar norīt. Slāpes pēc auksta ūdens. Klepojot nesatur urīnu.

Deva: pa 5 pilieniem ik pēc 2-3 stundām.

Eupatorium D4 – Eupatorium perfoliatum – krastkaņepes

Viens no labākajiem pretgripas līdzekļiem.

Simptomi: drudzis, vispārējs vājums, sāpes visā ķermenī un salauztības sajūta, klauvējošas galvassāpes, iesnas, sāpīgs, kairinošs klepus līdz vemšanai.

Deva: pa 10 pilieniem 5-6 reizes dienā.

Gelsemium D6-6 – Gelsemium sempervirens – mūžzaļā gelzēmija

Simptomi: slimnieks jūtas kā salauzts un piedzēries, galvassāpes, kas nāk no spranda uz pieri. Temperatūra paaugstināta, bet asinsspiediens zems. Seja sarkana. Miegainība, adinamisks drudzis. Izteikts dziļš klepus, bet neko nevar atklepot.

Deva: pa 5 pilieniem ik pēc 2 stundām.

Rumex crispus D4 – skābenes

Simptomi: gripas laikā izteikts balsenes iekaisums ar kutinošu klepu, kurš samazinās siltumā, turpretī aukstumā pastiprinās. Ir tāda sajūta, ka kutinošais klepus it kā „sēž” krūšu augšdaļā.

Deva: pa 10 pilieniem 3-4 reizes dienā.

 

Neatradi sev atbilstošu aprakstu? Ieskaties on-line homeopātisko zāļu krātuvē:

Homeopātiskie līdzekļi gripas ārstēšanai

http://www.homeopatiskaszales.eu/lv/gripas-arstesana.html

 

Homeopātiskie līdzekļi drudža mazināšanai

http://www.homeopatiskaszales.eu/lv/drudza-arstesana.html

 

Visprecīzākajai diagnozei ļoti iesakām sazināties ar ārstu-homeopātu, un veikt atbilstošas analīzes, ja nepieciešams!

Uzgaidiet... loading