Kādi homeopātiskie līdzekļi piemēroti nieru slimību ārstēšanai

Kā katru gadu, dzērvenēm no purviem nonākot gādīgu saimnieču ziemas krājumos, aktualizējas jautājums par nieru un urīnpūšļa veselību, kuru ārstēšanā šīs ogas ir tautā plaši izmantotas.

 

Homeopātijā līdzekļi, ar kuriem ārstēt nieru slimības, ir daudz plašāki un bagātīgāki. Tie atšķiras gan pēc pašas kaites, gan cilvēka vecuma, dzimuma, rakstura un ieradumiem. Zemāk pāris homeopātiskie medikamenti, kurus izmanto nieru slimību ārstēšanai, atbilstoši augstāk minētajiem kritērijiem.

 

Tā, kā nieru saslimšanas var būt arī ļoti nopietnas, ļoti rekomendējam sākt ar ārsta apmeklējumu. Lai noteiktu precīzu diagnozi, noteikti jāveic urīna analīzes un citi izmeklējumi.

Homeopātiskie līdzekļi nieru slimību ārstēšanai

 

Belladonna D3 – Atropa Belladonna – vilkoga

Pretiekaisuma līdzeklis, lieto akūta iekaisuma ārstēšanai. Ieteicams arī bērniem, ja tie naktīs nesatur urīnu.

Simptomi: slimniekam krampjveida sāpes, var būt paaugstināta temperatūra, svīšana. Ir urīna dzīšanās, daudz gaiša urīna, kas izdalās mazām porcijām. Urīnvadā dedzinošas sāpes, grūti saturēt urīnu, tas var pilēt.

Deva: pa 10 pilieniem 2-3 reizes dienā.

Apis D3 – Apis mellifica – bites

Derīgs akūtu un subakūtu iekaisumu ārstēšanai.

Simptomi: izteikta urīna dzīšanās. Urīna ir maz, tas izdalās pa pilītei vai arī nav nemaz. Reizē var būt sirdsklauves, elpas trūkums, miegainība un pieaugošs vājums. Nosliece uz tūskām. Urīnā daudz epitēlija šūnu, leikocītu, cilindru un olbaltuma. Seja, plakstiņi, dzimumorgāni pietūkuši. Sāpes dedzinošas, durošas, slimnieka stāvoklis uzlabojas no vēsuma.

Deva: pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā, hroniskā, akūtā gadījumā 4-6 reizes.

Dulcamara D3 – Solanum dulcamara – bebru kārkliņi

Slimību vienmēr izraisa apaukstēšanās – sēdēšana uz aukstas zemes, akmens, kāju izmirkšana, straujas temperatūras maiņas. Biežāk vasarā.

Simptomi: sāpīga, ļoti bieža urinēšana. Urīns „biezs”, ar gļotām, pienains, smirdīgs, satur olbaltumu. Var būt urīna nesaturēšana. Ja urīnpūšļa iekaisums bieži atkārtojas, ieteicams dot pārmaiņus ar Lycopodium D4.

Deva: pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā hroniskā gadījumā, akūtā – pa 8 pilieniem 4-5 reizes dienā.

 

 

Pulsatilla D4 – Pulsatilla pratensis – pļavas silpurene Sieviešu līdzeklis, ieteicams arī sievišķīgiem vīriešiem.

Simptomi: pūšļa un nieru bļodiņu iekaisums, urīna nesaturēšana klepojot, bērniem – naktīs. Iekaisums pēc apaukstēšanās (it sevišķi pēc kāju izmirkšanas). Vienmēr sajūta, ka urīnpūslis pārpildīts, urinējot dedzina, urīns var pilēt.

Deva: pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā.

 

Berberis D4 – Berberis vulgaris – bārbele

Līdzeklis veicina sāļu un smilšu izvadīšanu no nierēm, sevišķi urātus.

Simptomi: neatlaidīgas sāpes nierēs, mugurā, tās izstaro pa urīnvadu uz starpeni. Mugura stīva, kā nogulēta, vājuma sajūta tajā. Sāpes pūslī mainās ar dzīšanos. Urīns dzeltens vai sarkans, tajā smiltis, var būt biezs un gļotains.

Deva: pa 10 pilieniem vai 6 graudiņiem 1-2 reizes dienā.

Petroselinum D3 – Petroselinum sativum – pētersīlis

Veicina urīna izdalīšanos.

Simptomi: pēkšņa, ļoti stipra urīna dzīšanās. Urīnvada dziļumā niez, kut, deg. Ja urīnu aiztur, pūslī krampji. Urīns ir ļoti ass un dedzinošs, koncentrēts. Bērni kliedz no sāpēm, nepaspēj aizskriet līdz podiņam. Labi dot pārmaiņus ar līdzekļiem, kas izvada sāļus.

Deva: pa 10 pilieniem 1-2 reizes dienā.

 

Neatradi sev atbilstošu aprakstu? Ieskaties on-line homeopātisko zāļu krātuvē:

http://homeopatiskaszales.eu/lv/nieru-un-urinpusla-slimibu-arstesana.html

 

Visprecīzākajai diagnozei ļoti iesakām sazināties ar ārstu-homeopātu, un veikt atbilstošas analīzes!

Uzgaidiet... loading