7 dažādi veidi, kā izmantot citronu sulu!

Citrons ir slavens dezinfekcijas, nostiprinošs un balinošs līdzeklis, kas labvēlīgi ietekmē matus, ādu un nagus.

 

  1. Ideāls līdzeklis sejas ādai

Citronu sula labi ietekmē sejas ādu, padara to mirdzošu un tvirtu. Ar vates gabaliņu uzsmērējiet citrona sulu uz sejas. Šo procedūru veiciet tikai uz nakti. Nākamajā dienā obligāti izmantojiet saules aizsargkrēmus. (Šim auglim gan ir spēcīga balinoša iedarbība, tāpēc eksperimentē ar tā uzklāšanu uz ādas uzmanīgi!)

  1. Skrubis lūpām

Vitamīnu trūkums, ādas sausums no dabas var slikti ietekmēt lūpu stāvokli. Citrons ir lielisks līdzeklis, kas cīnās ar šo trūkumu. Apsmērējot lūpas uz nakti ar pilienu citrona sulas, un jau pēc dažām dienām lūpas kļūst maigākas un pārstāj sprēgāt.

  1. Matu balinātājs

Ja gribat padarīt matus gaišākus par 1 – 2 toņiem, tad uzsmērējiet uz matiem citrona sulu un staigājiet saulē! Jūsu mati iegūs jaunas krāsas, tie kļūs dzīvīgi un spīdīgi. Lai sasniegtu rezultātu, atkārtojiet procedūru reizi nedēļā.

  1. Cīņa ar melnajiem punktiem!

Citrona sulai piemīt antibakteriālas īpašības, un tas ir lieliski piemērots taukainai ādai. Tā  

spēj izvadīt toksīnus un nonāk visdziļākajos epidermas slāņos. Vakarā uzsmērējiet nedaudz citrona sulas uz attīrītas sejas ādas un pēc 10 minūtēm nomazgājiet.

Uzmanību: šī procedūra netiek rekomendēta, ja grasies ilgi atrasties saulē.

  1. Sakiet “nē” pigmenta pleķiem

Akne, saules staru ietekme, diēta un citi faktori var izraisīt ādas hiperpigmentāciju. Ja 1-2 reizes nedēļā uz bojātās vietas uzsmērēt citrona sulu un atstāt uz 15 minūtēm, tad pleķi kļūs par pāris toņiem gaišāki. Šo procedūru veiciet tikai uz nakti, un nepakļaujiet ādu UV staru ietekmei.

  1. Nagu stiprinātājs un balinātājs

Lakas, ķīmijas, ko satur mājas kopšanas līdzekļi un citi faktori, var ietekmēt un padarīt nagus vājākus un bojātus. Citrons lieliski cīnās ar šo problēmu. Samaisiet tējkaroti citrona sulas ar divām ēdamkarotēm olīveļļas un apsmērējiet nagus. Rezultātu nevajadzēs ilgi gaidīt!

  1. Dabisks dezodorants

Citronā esošā skābe nogalina baktērijas, tajā pat laikā novēršot nepatīkamo aromātu. Turklāt citrons lielisku padara padušu ādu gaišāku. Samaisiet citrona sulu ar medu un auzu pārslām, ar iegūto masu apsmērējiet paduses. Pēc stundas nomazgājiet ar siltu ūdeni. Regulāra šādas maskas lietošana padarīs padušu ādu dabiski skaistu.

Uzgaidiet... loading